Selecteer een pagina

Onze vertegenwoordigers

Vrijwilligers zijn voor Stichting GOED van onschatbare waarde. De ervaring, kennis en betrokkenheid die vrijwilligers meebrengen, geeft alles wat onze stichting te bieden heeft een extra dimensie. We zijn dan ook altijd op zoek naar mensen die zich vrijwillig willen inzetten voor het algemeen belang van Nederlanders die buiten de landsgrenzen wonen.

Stichting GOED in eigen woonland (regio) vertegenwoordigen

Om onze taak als klankbord goed te kunnen vervullen is het voor Stichting GOED van groot belang onze doelgroep te kunnen bereiken en te informeren. De vertegenwoordiger speelt hierin een belangrijke rol. Stichting GOED streeft ernaar, in zoveel mogelijk landen, één of meerdere vertegenwoordigers te hebben die het contact onderhouden met Nederlanders, Nederlandse organisaties en wanneer mogelijk met de ambassade of consulaat. Zij kunnen daarnaast ook als landelijk en/of lokaal aanspreekpunt voor de Stichting fungeren.

De vertegenwoordiger werkt binnen de geest van de visie, missie, strategie en normen en waarden van Stichting GOED. Hij/zij is de liaison tussen Nederlanders in zijn/haar land van verblijf en het internationale bestuur van Stichting GOED en faciliteert de klankbord functie van de Stichting in zijn/ haar land van verblijf. Daarnaast kunnen onderwerpen die voor meerdere landen van toepassing zijn door de vertegenwoordiger samen met het bestuur van Stichting GOED worden opgepikt.

 

LandVoornaamAchternaamRolInfoContact
AustralieJanineSoetensVertegenwoordigerStelt zich voor
CanadaRemcovan EeuwijkVertegenwoordigerEmail
GambiaAnnemieke de KoningVertegenwoordigerStelt zich voor
ItaliëCarolinePeetVertegenwoordigerStelt zich voor
LaosTimoHogenhoutVertegenwoordigerStelt zich voorEmail
SenegalHelga SmitVertegenwoordigerStelt zich voor
SpanjeDirkjeKasmi-KramersVertegenwoordigerStelt zich voor
TurkijeGurkanAncazaVertegenwoordiger
Zuidoost AfrikaMaartenvan der VenVertegenwoordigerStelt zich voorEmail

Ik wil mij registreren als vrijwilliger en meehelpen de belangen van Nederlanders in het buitenland te behartigen

Vrienden van Stichting GOED

Vrienden van Stichting GOED

Sluit je gratis bij ons aan, belangenbehartiging doe je immers samen!

Ontvang ons nieuws en informatie over lopende projecten. 

U heeft zich succesvol aangemeld

Share This